Ви знаходитесь тут:
- Головна
- Сторінка психолога
Лисиціна Галина Вікторівна - практичний психолог Луганської ЗШ І-ІІІ ступенів
Графік роботи:
Понеділок - п'ятниця з 11:00 до 15:00
Мета психологічної служби: забезпечення умов, які сприяють психологічному та особистому розвитку кожного учня, своєчасної реалізації вікових та індивідуальних можливостей учнів, здійснення психолого-педагогічної корекції, психологічної просвіти учасників навчально – виховного процесу: учнів, батьків, вчителів.
Основні напрямки діяльності психологічної служби школи:
· психодіагностична робота;
· консультаційна робота;
· корекційно-відновлювальна робота;
· психологічна просвіта;
· організаційно-методична робота;
· зв’язки з громадськістю.
МІФИ ПРО ПСИХОЛОГІВ:
МІФ 1 : «ПСИХОЛОГ – ТОЙ, ХТО ПРАЦЮЄ ІЗ ПСИХАМИ. ПСИХОЛОГ І ПСИХІАТР - ОДНЕ Й ТЕ Ж САМЕ»
Правда: Лікар-психіатр - це фахівець в області лікування психічних захворювань (наприклад, шизофренія). Використовує переважно медикаментозні методи лікування (ліки, таблетки).
Психолог - фахівець, який консультує ЗДОРОВИХ людей в ситуаціях утруднення в різних сферах життя (проблеми в навчанні, сімейні відносини, відносини в колективі, відносини між дітьми і батьками, проблеми у спілкуванні, вибір життєвого шляху, саморозвиток, конфліктні ситуації і багато чого іншого). ПСИХОЛОГ - НЕ ЛІКАР, ВІН НЕ ставить діагноз, НЕ ЛІКУЄ.
МІФ 2: «ДО ПСИХОЛОГА ПРИХОДЯТЬ ТІЛЬКИ СЛАБКІ І ДУРНІ ЛЮДИ, ЯКІ САМІ НЕ МОЖУТЬ ВИРІШИТИ СВОЇ ПРОБЛЕМИ».
Правда:До психолога звертаються люди, які відчувають потребу щось змінити, вирішити проблему і знайти вірний шлях у житті. Психолог готовий бути поруч, коли вам важко. Це людина, що володіє фаховою інформацією, але без готових відповідей на всі випадки життя, адже кожен випадок індивідуальний. Тому психолог лише підкаже і допоможе, а рішення завжди залишиться за вами.
МІФ 3: «ЯКЩО ТИ ЗВЕРНУВСЯ ДО ШКІЛЬНОГО ПСИХОЛОГА - ПРО ЦЕ СТАНЕ ВІДОМО ВСІЙ ШКОЛІ».
Правда:основне правило роботи психолога, і особливо шкільного психолога - КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ. Ніхто без вашої згоди не дізнається, з яким питанням ви звернулися до психолога, про зміст вашої з ним бесіди, а часто навіть і про сам факт вашого звернення. Це ж стосується і результатів психологічного тестування, яке проводиться в школі. Про ваші конкретні результати знає тільки психолог. Класному керівникові надаються матеріали в узагальненому вигляді (напр. так: 70% учнів класу виконали тест з високими показниками; 30% - з середніми і т. д.).
Кiлькiсть переглядiв: 783
Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.